O mnie

Nazywam się Monika Stokłosa i zapraszam Cię do poznania mojej historii oraz oferty. Historia Kelaya zaczyna się gdy byłam mała. Od dziecka interesowałam się fitoterapią. Moją drugą wielką pasją była biżuteria. 

Mieszkałam w leśniczówce i przesiąkałam miłością do natury, spokoju i życia w duchu slow life. Po latach, kiedy byłam już dorosłą kobietą pasja wróciła. Zaczęłam tworzyć produkty w nurcie fitokosmetyków. Jest to mała manufaktura. Wszystkie produkty robię własnoręcznie. Tworze dla Was z dobrodziejstw natury z mojego ogrodu. Używam własnych roślin i ziół przy produkcji. Jestem wielką fanką róż, mam ponad 20 odmian w swoim ogrodzie. W symbolice róże to przede wszystkim miłość i namiętność, ale skrywają w sobie także uczucia nadziei. Symbolizują piękno oraz zaufanie. 

Poprzez praktykę jogi kundalini powróciłam do swoich marzeń i tego co kocham. Tworze biżuterie z kamieni naturalnych. Każda wykonana biżuteria nawiązuje do formy litoterapii. Kamienie te nie tylko są piękne, ale stają się narzędziami leczniczymi, które poprawiają i rewitalizują pole energii noszącej je osoby. Wykonuje je z konkretną intencją. Wkładam w nie swoje serce. 

Tworze kolczyki, naszyjniki oraz pierścionki. Uwielbiam tworzyć male nad którymi śpiewam mantry. Czuję ogromną wdzięczność za tyle wspaniałych osób które mogłam poznać dzięki temu, co robię. 

Dziękuje za zaufanie. Moje kosmetyki dbają o Wasze ciała, a biżuteria o duszę. Zapraszam Was do poznania moich produktów. Tworzę biżuterie na zamówienie z kamieni naturalnych oraz male do medytacji. Szyje torebki z filcu, oraz akcesoria do jogi. 

ZAPRASZAM NA SESJĘ JOGI TWARZY. 

Shopping Cart